Kontaktinformācija
Adrese: Valguma iela 4a, Rīga, LV-1048
Reģ.Nr. 90002183562
Telefons: 67331492
E-pasts jautājumiem un priekšlikumiem:
pasts@kurzemesregions.lv

Notikumu kalendārs

< Decembris >
P
O
T
C
P
S
Sv
12
3456789
DEINSTITUCIONALIZĀCIJAS PROCESĀ TALSU NOVADĀ INFRASTRUKTŪRAS PILNVEIDĒ INVESTĒS VAIRĀK
10
SKRUNDĀ PROJEKTA “ DZĪVE TĪRĀKĀ VIDĒ - LABĀKAI NĀKOTNEI” IETVAROS IZVEIDO LAUKUMU
11
UNIKĀLĀ PASĀKUMĀ TIEKAS NO ĀRVALSTĪM UZ DZĪVI LIEPĀJĀ ATGRIEZUŠĀS ĢIMENES 11.decembrī
12
NOTICIS TREŠAIS SEMINĀRS APMĀCĪBU CIKLĀ "KURŠI. TŪRISMA PRODUKTA VEIDOŠANA" 10.
13
SEMINĀRĀ ROJĀ TIKĀS KURZEMES PAŠVALDĪBU TERITORIJAS PLĀNOTĀJI 11.decembrī Rojas
14
1516
17181920212223
24252627282930
31
Aktualitātes
Visas aktualitātes
2012-02-22
MEKLĒ RADOŠĀKO PAŠVALDĪBU!


 
 
No 12. līdz 18.martam visā Latvijā noritēs radošās darbības nedēļa RADI!, kuras laikā mēs, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, vēlamies atrast radošāko pašvaldību.
 
Ja Tu zini kādu radošu pašvaldību, tās iestādi vai kapitālsabiedrību, kas īsteno vai jau ieviesusi radošus risinājumus savas teritorijas atpazīstamības, sabiedrības līdzdalības, nodarbinātības un uzņēmējdarbības veicināšanā, e-pārvaldes attīstībā, publisko pakalpojumu sniegšanā vai kultūras dzīves organizēšanā, nekavējies un piesaki to Radošuma balvai līdz šā gada 2.martam!
 
Ar šīs balvas ieviešanu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija vēlas sekmēt radošumu pašvaldību darbā un pieredzes apmaiņu radošu risinājumu izmantošanā, kā arī informēt iedzīvotājus par labas un veiksmīgas prakses piemēriem.
 
Radošuma balvas nolikums un plašāka informācija par pieteikšanos pieejama Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mājaslapā www.varam.gov.lv.
 
Izveidotā Radošuma balvas darba grupa izvērtēs pieteikumu atbilstoši nolikumā minētajiem kritērijiem; tajā darbojas pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Kultūras ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, biedrības „ZINIS”, Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra, Latvijas Lauku foruma un Britu padomes Latvijā.
 
RADI! noslēgumā 16.martā radošākās pašvaldības sveiks vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs, pasniedzot īsteni radošas balvas - labāko mākslas skolu audzēkņu izgatavotus darbus un konkrētai pašvaldībai pielāgotas radoši izglītojošas apmācības.
 
 
Par radošās darbības nedēļu RADI!
 
Radošās darbības nedēļas RADI! mērķis ir parādīt Latvijas radošo potenciālu, pieredzi un sasniegumus, kā arī veicināt izpratni un interesi par radošo un kultūras industriju sektoru, radošumu veicinošu izglītību, inovācijām un zināšanu ekonomiku un radošu pārvaldību. RADI! nedēļas vadmotīvs ir radoša darbība un sadarbība – starp cilvēkiem, organizācijām, disciplīnām, novadiem un idejām.
 
RADI! laikā notiks spilgti pasākumi, prezentācijas, diskusijas, radošās darbnīcas un semināri; būs iespēja klausīties izcilas Latvijas un ārvalstu ekspertu lekcijas. Radošās darbības nedēļa aptvers piecas tematiskās jomas - radoša identitāte, radoša pārvaldība, radoša izglītība, radoši novadi un radoša uzņēmējdarbība.
 
Radošās darbības nedēļas RADI! iniciatori ir Kultūras ministrija un Britu padome Latvijā; stratēģiskie partneri - Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Ekonomikas ministrija un Ārlietu ministrija, Valsts kanceleja, Latvijas Institūts un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, kā arī UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs un nodibinājums „Rīga 2014”. Projektā iesaistīti daudzi Latvijā pazīstami inteliģences, kultūras, uzņēmējdarbības un citu sfēru pārstāvji.
 
Vairāk par RADI!: www.radilatvija.lv (lapa aktīva no 27.02.2012)

Vairāk par Radošuma balvu:
 www.varam.gov.lv
 www.km.gov.lv
 
        Informāciju sagatavoja:
        Kristīne Barševska
        Sabiedrības informēšanas nodaļas vadītāja vietniece
        Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
        Tel.: 67026533/ 26417267;
        E-pasts: prese@varam.gov.lv