Tās ietvaros 40 Kurzemes pašvaldību un Kurzemes plānošanas reģiona darbinieki, devās uz Cēsīm un Valmieru, lai iepazītos ar Vidzemes plānošanas reģiona pieredzi starptautiskās pieredzes veidošanā, kā šajā sadarbībā iesaistīt uzņēmējus.
Rīts turpceļā tika īsināts, iepazīstoties ar novadu, uz kuru dodamies – katram bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Vidzemi, kā arī papildināt tās. Uzvarētāji saņēma veicināšanas balvas.
Cēsīs mūs sagaidīja kolēģi no Vidzemes plānošanas reģiona, attīstības un projektu nodaļas vadītāja Laila Gercāne, Lejasreinas departamenta koordinatore Dace Resele un RSIC darbinieki, lai stāstītu un dalītos pieredzē par ārvalstu finanšu palīdzības projektu gatavošanu, īstenošanu un kā šajā procesā sadarboties ar uzņēmējiem.
Izbaudījām izziņas procesu un atklājēja prieku Bērnu zinātnes centrā „Zinoo”
Tālāk devāmies uz Valmieru, pa ceļam apskatot apzinātās kulta vietas projekta „Senās kulta vietas – Baltijas jūras piekrastes kopīgā identitātē”.
Valmieras muzeja darbinieki stāstīja par savu pieredzi un sasniegtajiem rezultātiem EEZ finanšu instrumenta projektu īstenošanā.
Valmieras muzejā, baudot tēju, kas sarūpēta no „vietējā garšvielu dārziņa”, tika pārrunāti kopējie projekta rezultāti.
Projekta vadītāja S.Fridrihsone iepazīstināja ar projekta ietvaros sagatavoto metodisko materiālu, kuru saņems visas Kurzemes novada pašvaldības, kā arī viens eksemplārs tiks nodots Vidzemes plānošanas reģionam.
100% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību.
Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu
Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu